Герман на чолі ГУГІСППАПУ та Ставнійчук на 4 дні

Ось вона, довгоочікувана реформа! Скорочення штату на Банковій призведе до того, що замість 424 працівників президентської адміністрації там буде… 514!

Отак пан Льовочкін перетворює мінуси на плюси:) А за оце йому окреме браво:

Призначити ГЕРМАН Ганну Миколаївну Радником Президента України – Керівником Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України (ГУГІСППАПУ).

А за першоквітневе призначення Марини Ставнійчук на посаду його заступника, з якої її звільнено за 4 дні, – просто бравісімо!

Що-що, а мудра кадрова політика на Банковій залишається незмінною ще з часів Кравчука.

Інаугураційна промова Януковича:

Четвер, 25 лютого 2010, 11:09

Вступаючи на посаду Глави Української держави, я хочу сказати народу України, що всі мої обіцянки, дані йому, будуть виконані. Ми виплатимо заборгованість із заробітної плати і пенсій, чого так і не зробив діючий уряд. Враховуючи катастрофічну ситуацію з державними фінансами, ми зробимо це за рахунок скорочення витрат на бюрократичну систему і почнемо з себе. Одним з моїх перших Указів на посту Президента України буде указ про скорочення видатків на Секретаріат Президента та інших структур, які забезпечують його діяльність.

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман заявила, що друга хвиля скорочень в АП не передбачається.

За її словами, АП була скорочена відразу, «не чекаючи адмінреформи, вже тоді, коли прийшли на Банкову. Скоротили більш ніж на 20%. Пізніше ще були скорочення, і зараз не передбачається другої хвилі скорочень«.

Юрій Свірко