Кому в Европу, а нам – в ж.пу!

Что должно было произойти, то и происходит. В отличии от «електората», европейцам без разницы предвыборная трескотня кандидатов в президенты. Им дела подавай. А вот тут…

Через три місяці після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах багато ділових людей і дипломатів починають дивуватися й насторожуватися через усе більшу невідповідність між обіцянками Януковича щодо реформ у державі та його реальними кроками.

Ну не придурки? Ведь обещать еще не значит жениться. Одна беда – деньги ведь у них, а тут еще и такой облом:

Деякі експерти не виключають, що поспішна здача Президентом Януковичем Росії головних економічних активів України поставить хрест на європейській інтеграції держави

Но полного понимания нынешних украинских реалий, видимо еще нет.

Адже, як очікували ділові люди, дипломати, новий глава української влади мав би, безвідносно до його зовнішньополітичних уподобань, насамперед зосередитися на відновленні економіки й подоланні економічного спаду в державі. Але Віктор Янукович порушив обіцяний баланс і захопився геополітикою. «Він побіг в обійми Росії, укладаючи угоду про дешевий газ і довготривалу оренду російської військово-морської бази на Чорному морі, і не має якогось прогресу на шляху реформ». Це викликає тривогу у західних інвесторів та дипломатів, які бачать все більший розрив між обіцянками і реальними кроками влади Президента Януковича.

А раз тревога есть – то денег от МВФ не дождемся, тем более, что там уже прозревают реальные цели и предпочтения  нашей хунты.

Янукович уже зробив «подарунки» своїм спонсорам –олігархам у вигляді дешевшого газу, але західним інвесторам доводиться поки що терпляче чекати. Чи будуть проведені обіцяні реформи судочинства, громіздкої і заплутаної податкової системи і забюрократизованої влади, яка тримала в страху мільярди інвестицій?

Ну тут европейцы просто поражают своей наивностью. Кто-то обещал реформы налоговой и судопроизводства? Так то же «своим» лапшу вешали. А еще «Файненшел таймс»  называется  К чести их будь сказано, первый «звоночек» новому правительству они уже озвучили:

При наявності такої високої концентрації влади в одних руках Януковичу вже найближчим часом нічим не вдасться виправдати бездіяльність на фронті реформ, як це звалювали на саботаж його попередники.

Так что «за базар» придется отвечать и очень даже скоро. Постепенно европейский политикум начинает понимать, что Украину они практически упустили, или, честнее сказать просрали.

Через рік після ухвалення Євросоюзом програми «Східного партнерства», де центральною державою виступає Україна, виникає загроза повного провалу цієї програми ЄС. Про це йдеться у коментарі EUobserver, де наголошено, що швидкі темпи здачі національних активів України Москві ставлять під загрозу укладення угоди про асоціацію між Києвом та Брюсселем, що може означати й «смерть «Східного партнерства» ЄС.

А вот до нашего «лохтората» никак простые вещи не дойдут.

Російська «Время новостей» інформує, що Київ уже зекономив на нових газових цінах із Росією як мінімум 180 мільйонів доларів, хоча прем’єр уряду в Києві, Микола Азаров, називає цифру у понад 250 мільйонів доларів. Така арифметика з’явилася після перерахування «Нафтогазом України» понад 400 мільйонів доларів «Газпрому» за газ, отриманий Україною у квітні. Однак це російське видання наголошує, що «таким чином Київ почав накопичувати борг перед Росією, умови повернення якого так до кінця поки що не узгоджені». Газета має тут на увазі, що якраз 30-відсоткова знижка у ціні на російський газ буде накопичуватися у вигляді боргу, який Росія вимагатиме від України у разі порушення «харківських угод» Медведєва-Януковича, включно з новою угодою про оренду бази російського флоту в Севастополі.

Нас сажают в долговую яму во имя сверхприбылей нескольких олигархов. Наше будущее распродают по дешевке, распродают темпами, не имеющими прецедентов. Этой власти будущее страны глубоко безразлично. Задачи у ЭТОЙ власти совершенно иные. И благосостояние народа среди задач отсутствует напрочь.  Темпы разбазаривания говорят об истинном уровне «поддержки» со стороны народа. Кто-кто, а уж сами регионалы на этот счет иллюзий не имеют. Циничное оболванивание «своих» областей не может продолжаться бесконечно без конкретных финансовых вложений в хозяйство. А с этим – «пока никак».

Западники под «базар» денег не дадут. Россия – тем более. Зачем платить, если можно взять на халяву. Свои бабки вкладывать? ПрДоны  не сумасшедшие. Зачем же их тогда было вывозить?  Печатать новые бумажки или «щемить»  центр и запад страны, чтоб подкормить юго-восток… Лучшего подарка оппозиции не надо. Ситуация патовая. Маленький шат мировой экономики к кризису – мы в конечной точке маршрута. Как говорил предыдущий президент: «ЖОПА»  Приехали, господа, не толпитесь у выхода.

Santa

zp8497586rq