МВФ, дай нам ще кредитів! Нам не вистачає грошей на дорогу для Януковича!

У Києві – безліч розбитих доріг. Ще більше їх у Київській області.

Але «Укравтодор» вирішив зосередити зусилля і бюджетні гроші на ремонті дороги, яка і без того перебувала у відмінному стані.

Це дорога – з Оболоні до села Нові Петрівці, якою їздить Янукович.

Зараз на перекладання асфальту дороги до Януковича кинуто техніку і людей – роботи велися навіть вчора, в неділю, до пізньої ночі. Через це на в’їзді до Києва з боку Вишгорода утворився величезний затор.

Все це робиться, щоб встигнути до повернення Януковича з відпустки.

Тож якщо біля вашого будинку розбита дорога, яка не ремонтувалася десятиліттями – то вважайте, що вам не пощастило.

Гроші, які мали би піти на ці потреби, зараз засвоюються на ремонті дороги до Януковича.

Крім автостради до «Межигір’я», останніми тижнями міняють полотно на інших відрізках, які дивним чином збігаються з траєкторією руху кортежу Януковича.

Так, невідомо з якого дива поміняли все покриття на вулиці Шовковичній, яка також перебувала, порівняно з іншими вулицями Києва, в бездоганному стані.

Також поміняли асфальт на вулиці Грушевського біля Верховної Ради та на Поштовій площі, де кортеж Януковича повертає з Набережної на Володимирський узвіз.

Але «Укравтодор» постарався не лише для Януковича – ремонт влаштували на Старообухівській трасі, яка веде до Конча-Заспи.

Якість асфальту там була приблизно така сама, як на Бориспільській трасі.

Дякувати за це ви маєте людині, яка витрачає ваші податки.

Керівник «Укравтодору» – Володимир Демішкан, найближчий соратник Януковича.

Демішкан – член Товариства мисливців і рибалок «Кедр», яке зареєстроване прямо… на території «Межигір’я» в Нових Петрівцях.

А ще Демішкан вже чотири місяці порушує Конституцію, досі суміщаючи роботу керівником «Укравтодору» і народним депутатом.

Сергій Лещенко