Погляд: дещо про ”інтелект” Януковича

Янукович — політичне недоумство чи особистісна деградація?

Янукович. Таких не берут в космонавты

Багато хто вважає, що заокеанська традиція проводити напередодні президентських виборів телевізійні дебати претендентів, яка прийшла і до нас,  є якоюсь політтехнологією. Можливо й так, однак, у такому випадку це — дуже корисна політична технологія, оскільки дозволяє реалізувати відомий принцип 'аби дурість кожного була на виду'.

Не випадково 'мастодонт' української політики, кандидат у президенти Віктор Янукович боягузливо відмовився від діалогу в прямому ефірі з прем`єр-міністром Юлією Тимошенко. Не випадково команда Віктора Федоровича дбайливо ховає свого боса від зайвого спілкування з представниками ЗМІ. Не випадково прес-служба Партії регіонів публікує на партійному сайті ретельно відредаговані заяви Януковича, пряма мова якого не витримує здорового глузду.

Там і тоді, де і коли Януковичу доводиться говорити понад п`ять хвилин, стає очевидною відповідь на його ж запитання: 'Та навіщо мені фальсифікувати вибори?' Міф про п`ятнадцяти відсотковий відрив рейтинга Януковича настільки ж ілюзорний, наскільки брехливими є його 'пр

о-фф-есорські' регалії. Віктор Федорович приречений і на третю велику поразку у своїй політичній кар`єрі, тому що з кожним його публічно сказаним словом, все менше людей хочуть голосувати за політика, який страждає відвертим недоумством.

Ще одним переконливим доказом того, стала участь Януковича у черговому прямому ефірі на 'Шустер LIVE'. Віктор Федорович просто жалюгідний у своїй нездатності формулювати і висловлювати елементарні думки. Ще більше насторожує те, що Янукович не розуміє суті більшості заданих йому запитань, невпопад відповідаючи на них абсурдними заготовками на кшталт: «Я відновлю несправедливість…»

Виникає запитання — наскільки Янукович осудний в психологічному плані? Ми звернулися до спеціалістів за роз`ясненнями. Ось як прокоментував загрозливу поведінку Януковича психіатр, психотерапевт, лікар вищої категорії Немировський Ісаак Давидович:

«Справа в тім,  що рівень культури мови безпосередньо пов`язаний з тим, в якому стані знаходиться інтелект людини, її здатність адекватно і продуктивно мислити … На жаль, в даному випадку є підстави для невтішних констатацій. Інтелект відповідає рівню дитини-дошкільника. З урахуванням біологічного віку людини, необхідно говорити про особистісну деградацію. У такій ситуації я б навіть не рекомендував водити автомобіль цій людині …»

Чи здатний керувати країною політик, якому психіатри не довіряють водіння автомобіля?

zp8497586rq