Праздничный ПиАр первых особ

Первые люди нашего государства стараются использовать каждый (оплаченный налогоплательщиком или иначе говоря всеми нами) момент для личной саморекламы, а тут момент не просто «каждый» — он еще и «праздничный», и «предвыборный»… грех не попиарится. Лично это шоу не смотрел — предпочел поехать в лес, но стоило сегодня открыть RSS-ридер и хлынула лавина новостей и новостишек, со всем тем, что я пропустил. Поэтому решил: а вдруг еще есть не сознательные граждане, которые прозгавили эти найважнейшие события — так это не правильно и будем ситуацию исправлять. Читаем и даже на кое-что (кое-кого) смотрим.

* * *

На День Незалежності Президент Віктор Ющенко проїхав Хрещатиком на бронетранспортері для спеціальних підрозділів «Козак».

Більше 20 одиниць військової техніки Сухопутних військ та Повітряних сил виставлені на Хрещатику від Майдану Незалежності до Європейської площі в рамках статичної демонстративної частини проведення параду військ до Дня Незалежності.

Ющенко оглянув експозицію, серед якої вперше представлені новинки українського оборонно-промислового комплексу — основний бойовий танк «Оплот», бронетранспортер БТР-4 «Тура», легкоброньованого транспортний засіб «Дозор-Б», бойова броньована машина спецназу БММ «Козак».orrr(1)orrr3(1)

* * *

Прем’єру Юлії Тимошенко у Скадовську подарували бенгальську тигрицю-альбіноса «ТигрЮлю».

Цей подарунок їй зробили в понеділок організатори та учасники ХІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри», який пройшов за підтримки прем’єр-міністра.

Отримавши подарунок, Тимошенко сказала, що «2010 рік — це Рік Білого тигра, тому цей подарунок — це талісман на наступний рік».

«І я вже мрію взяти його (тигреня) кудись на політичні переговори, особливо, коли він трішки підросте», — додала вона жартуючи.

«Переконана, що Рік Білого тигра буде успішним для України і для кожного з нас», — заявила прем’єр.

Тимошенко також пожартувала, що хотіла б зробити біле тигреня радником прем’єра з боротьби.

Голова уряду повідомила, що передасть цю унікальну тварину Ялтинському зоопарку, в якому нещодавно загинуло кілька звірів.img_4a93914b3dd0b

* * *

В общем и целом всем было весело (нашим Всем), но остался на душе осадок — тигренка жалко…