Руська рулетка Януковича, Азарова і Литвина

Нарешті це сталося. Маю на увазі відверте викриття справжньої і цинічно-огидної суті дона Янека, слуги всіх панів – Литвина і меншим чином Азарова. Хоча всі згадані окрім Януковича і ховалися за російськими парасольками – вже очевидно, що до кінця днів своїх і Азаров і Литвин і, до речі, Петя Симоненко — камуністичний мікрахвон, всі скопом стали тотожністю холопського статусу, читай — російського сміття і захланних запроданців.

Бо сміття воно й в Росії сміття, яке Путін і його дружок Медвежок, викинуть наче використанні засоби усім відомого і разово-конкретного вжитку.

Хто залишається в опозиції? Сибарит-месія – “тато нації” Ющенко, деморалізовано-істерична Тимошенко, ще незрілі і розхристані Тягнибок, Яценюк і Гриценко. До яких згодом пристане і Тигіпко, ще місяць другий і він теж буде проклинати Азарова. А даремно, краще б подумав, чому здуру купився на золото і владу, а не залишився на боці своїх виборців, що в нього повірили. Ось такі невеселі пироги… спекли нам коаліціанти.

Треба бути повним ідіотом, аби вірити, що ситуація виправиться в найближчі тижні. Дони на чолі з Януковичем будуть упиватися кров’ю своїх  ворогів, підуть в рух кримінальні справи. Розправи як політичні так і іншого плану.

Але це теж триватиме не довго. Як руська рулетка. Рано чи пізно наган вистрілить, саме тією однією кулею, яка порве і ці прокляті чорноморські угоди і спокій українців. І захланність москалів.

Правда, не очевидно, що так безболісно, як це було на Майдані. Але порве, і це буде найбільша перемога, як і найбільша втрата. Втрата ілюзорного спокою. Втрата, сподіванок на доброго американського дядю чи лагідну мамцю Європу. Все стане на круги своя, з болем, з потом, але реально свідомим майбутнім.

Бо досі свобода не скроплена кров’ю – це не свобода, — це саме той стан в якому ми перебуваємо і наче очманілі, не можемо зрозуміти: Що ми за народ такий…

Андрій ШТОНЬ

zp8497586rq