Тігіпко показав спортивне тіло. Орел!

Ну что не говорите, а выборы у нас уж во дворе. Все признаки наличествуют, так сказать. Одни предлагают в кризис минимальную зарплату и пенсию в два раза поднять и песни поют (что вызывает искреннее уважение, ведь подвиг же, без голоса и слуха!), другие вот к боевой технике потянулись, пока ее родимую не разокрали. А Тимошенко, наверное, как женщине-кандидату придется кулинарное шоу на телевидении вести, чтобы подчеркнуть свое коренное отличие от этих… короче, остальных. Хотя не удивлюсь, если она и танк поводит и на истребителе полетает. Вот канцлера Германии Меркель в истребителе, хоть убейте, не представляю. Да… А Тимошенко… Ну да сегодня речь не о ней, а о Тигипко. Читаем и смотрим.

* * *

Напередодні святкування Дня танкіста один з учасників президентських перегонів, Сергій Тігіпко заліз у танк.

Тигипко

Тигипко

Таким чином банкір-політик не лише провів «дегустацію» сучасної військової техніки, а й згадав молодість.

12-го вересня Тігіпко завітав у селище Гончарівське, що на Чернігівщині. Там він спершу зустрівся із мешканцями села, поговорив з людьми, так би мовити, про життя. А тоді на запрошення командування першої окремої гвардійської танкової бригади чоловік завітав у військову частину.

Цього дня Сергій Леонідович вбив двох зайців: як Ющенко, покатався на танку, і, як Яценюк, поїв із простими людьми.

Адже після огляду казарм і спортзалів Тігіпко таки дорвався до сучасного військового танку «Булат». Йому, як офіцеру, командиру взводу танкових військ, довірили і керування цією махіною. До слова, саме в танкових військах Тігіпко і служив у 1982-84 роках.

Окрім того, Сергій Леонідович мав спільний обід із солдатами. Цього разу в меню екс-голови Нацбанку фігурували традиційні для солдатської кухні борщ, гречка з м‘ясом і солдатський компот.