Як вийти з «ДНР»

Ватажок «ДНР» Захарченко змінив гнів на милість. Тепер він більше не хоче відділяти від України окуповані російською вояччиною райони Донбасу. Він хоче, щоб до «ДНР» приєдналася вся Україна — областями.
2
Напевно, після своєї недавньої контузії товариш Захарченко забув, що всі ми там вже були. Після перемоги земляка Олександра Захарченка Віктора Януковича на президентських виборах 2010 року всі ми — областями — досить швидко і впевнено увійшли до складу «ДНР» — дарма, що вона себе так тоді не називала. Але вона вже була! Її звичаї швидко стали загальноукраїнськими. Ми плюнули на власну Конституцію і стали жити не за законом, а за “поняттями”. Наш уряд формувався, виходячи не з політичної логіки і волевиявлення виборців, а з побажань бандитських кланів та їхніх кураторів з Москви. Наших бізнесменів примушували платити не стільки податки, скільки в «общак». У наших регіонів були «смотрящіє» із кримінальним минулим. І вся ця корумпована зграя сподівалася тільки на одне — якщо гроші остаточно зникнуть, так Путін допоможе.

З того часу — завдяки перемозі Майдану — територія «ДНР» просто зменшилася до кількох окупованих Москвою районів Донецької та Луганської областей і анексованого Путіним Криму. Особливої ​​різниці з минулим у цих територій немає, дарма що Захарченко розповідає своїм доброзичливцям з LifeNews про «переродженні держави» на Донбасі.

Ніякого переродження! Все те ж байдуже ставлення до закону. Все та ж процедура формування «уряду» за рішенням «пахана» і погодженням з московськими кураторами. Все та ж бандитська вольниця. Так, і міністри — все з Донбасу. Як і у нас були, поки ми не вийшли з «ДНР». Ну й надія, що Путін допоможе – сенс існування, як без цього жити?

Відмінність тільки в тому, що Янукович був бандитом, який вдавав з себе політика, а Захарченко — пройдисвіт, який вдає з себе бандита. Та, власне, хто такий Захарченко — сьогодні є, завтра немає. Втім, як і Янукович.

Важливо не це. Важливо, щоб нам з вами вдалося остаточно вийти з «ДНР», подолати наслідки життя в кримінальній республіці, позбутися бандитизму і корупції, побудувати нормальну країну без родових плям паханату.

Це і буде найкращою відповіддю на пропозицію товариша Захарченка та його ляльководів.